İstanbul Bölge Toplantısı Maltepe’de gerçekleştirildi  
30.10.2018
1607
Yazı Boyutu: A- A+

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nca yerel seçim çalışmaları kapsamında Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenen ’İstanbul Bölge Toplantısı düzenlendi.

Toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcıları, Parti Meclisi üyeleri, milletvekilleri, belediye başkanları, kurultay delegeleri, il başkanı ile ilçe başkanları katıldı. Toplantıda konuşan Parti Örgütü ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, bölge toplantılarının temel amacının 31 Mart’taki yerel seçimlere yönelik partinin kendi içinde konuşma ve tartışma pratiğini hayata geçirerek, en doğru adayların bulunması için gerekli görüşlerin ortaya konulması olduğunu söyledi.

"İstanbul nefes alırsa, Türkiye nefes alır" diyen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise "İstanbul’un nefes alabilmesi için biz sizlerle birlikte, bütün kahramanın sizler olduğu bir İstanbul hikayesi yazdık. Hikayesi olmayan hiçbir iş başarıya ulaşmaz. Önce hikayemizi yazacağız sonra inandığımız hikayemizi çalışarak, herkese anlatacağız ve inandıracağız. Sonrasında da o hikayeye yaraşır kahramanlar yerleştirdiğimizde bir İstanbul hikayesi’nin mutlu sonla bittiğini göreceğiz" ifadelerini kullandı. Toplantı açılış konuşmalarının ardından basına kapalı olarak devam etti.