MURAT KANTEKİN

Ad Soyad :MURAT KANTEKİN
Telefon :
ÖZGEÇMİŞ

1983 Tokat Almus Hubyar Köyü doğumlu. İlkokulu, her gün yürüyerek gidip köylerine sınır olan Sivas Hafik Dündar Köyü'nde, ortaokul ve liseyi İstanbul Sultanbeyli'de okudu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde öğrenim görüyor. Gazeteci. Serbest editörlük yapıyor. Din, siyaset ve toplum üzerine araştırmalar yapıyor, makaleler yazıyor. Bu kapsamda yurtiçi, yurtdışı bir çok alan çalışması yaptı. Özel sektörde yöneticilik yapıyor. Bazı sivil toplum örgütlerinde başkanlık ve yöneticilik görevlerini sürdürdü. Hubyar Vakfı Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul Tokat Vakfı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulundu. 
2002'den bu yana Futbol Hakemliği yapıyor.

Parti örgütünde yetişti. İlçe Başkan Yardımcılığı, Gençlik Kolları Kurultay Delegeliği yaptı. 6 Aralık 2015 ve 24 Aralık 2017 tarihinde yapılan olağan kongrelerde iki kez üstüste İlçe Başkanı olarak seçildi. 35 ve 36. dönem Kurultay Delegesi olarak seçildi. Temel düzeyde İngilizce biliyor. 

Gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya'da Siyaset Bilimi öğrenimi gören Menekşe Kantekin ile evli.

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu