SERVER GÖKMEN

Ad Soyad :SERVER GÖKMEN
E-Posta :[email protected]; serv
ÖZGEÇMİŞ

1971 Tokat Niksar doğumluyum.

Çiftçi Köylü bir ailenin 5.son çocuğuyum.

Mesleğim Mali Müşavir

1971 Tokat Niksar doğumluyum.

İlk,Orta, Lisesi Eğitimini Tokat Niksar’da,  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, ortaokuldan sonra hem okuyan hem çalışan biri olarak, mali müşavirlik  İşini ve mesleğini ve iş hayatını seven 10 yıl boyunca özel kurumların muhasebe birimlerinde çalışan ve yöneticilik yapan, iş hayatım 20 yıldır Esenyurt’ta bulunan muhasebe ofisinde 28 çalışanı ile kurumsal mali müşavirlik hizmeti vererek sürdürmekteyim.

Partim CUMHURİYET HALK PARTİSİ’n de gençlik kollarında 1996-1999, Kıraç Belde yöneticiliği 2001-2002, B.Çekmece ilçe saymanı 2004-2005, Esenyurt ilçe saymanı 2009-2012,  genel ve yerel seçimlerde ilçe, mahalle komitelerinde, okul sorumluluğu, sandıkların oluşması ve sandık görevlisi olarak, ilçe, belde, mahalle örgütlerinde her türlü görevlerde bulundum. 2015 Milletvekilliği ön seçim yarışına katıldım. 2018 yılında yapılan CHP İstanbul İl Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildim. İl bilişim sorumlusu, Sandık güvenliği ve sandık çevresi örgütlenme komisyon başkanlığı  ve Kent suçalrı izleme kurulu görevlerini yapmaktayım.

Meslek örgütlenme çalışmaları içinde bulundum,  1976 yılında kurulan, ülkede 27 şubesi bulunan merkezi Ankara’da olan Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği’nin (MMMBD)  üç dönem B.Çekmece Şube yöneticiliği, iki dönem şube Başkanlığını yaptım, bu meslek derneğinin de son iki dönemdir Genel Başkanlık görevini yürütmekteyim.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, yöre, bölge, hemşeri derneklerinde kuruculuk, kurucu başkanlık ve yöneticilik yaptım, sivil toplum kuruluşlarının demokratik bir toplumda yerini önemsemekte ve desteklemekteyim.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve çevre örgütü olan Greenpeace’nin yıllardır gönüllü destekçisiyim.

Yazılı basın dergi ve gazetelerde yayımlanan 30’un üzerinde makalem vardır. iki yerel gazetede gönüllü köşe yazıları yazmaktayım.

Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Server GÖKMEN

Mali Müşavir

 

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu