BAKİ AYDÖNER

Ad Soyad :BAKİ AYDÖNER
ÖZGEÇMİŞ

İstanbul Kartal’da doğdum. Evliyim. Aslen Gümüşhane Şiran’lıyım. Eğitim hayatımın sonrasında 25 yılı aşkın süredir Kartal ve Maltepe’de bulunan ailecek kurmuş olduğumuz  kurumsal işletmelerimizin (Beyaz Eşya , Elektronik , Gıda , Otomotiv ve İnşaat)  İşverenliğini yapmaktayım. İş Dünyasının yanı sıra Anadolu Kültürünü Araştırmak ve Yaymak Üzere  Demokratik Kitle Örgütlenmelerinde Çeşitli Görevlerde Bulundum. Baba Ocağımız olarak gördüğüm Partimizde ve Siyasi Yaşamımda , Dönemsel süreçlerde , Ana Kademe İlçe ve İl Delegeliği , Gençlik Kolları İlçe ,  İl ve Kurultay Delegeliği , Gençlik Kolları İstanbul İl Kongresi Divan Üyeliği Gururunu Taşımaya Devam Etmekteyim. Partimizin gençlik kollarından bugüne kadar ülkemizin geçirmiş olduğu bir çok genel ve yerel seçimlerinde aktif alan , sokak , meydan , toplantı , propaganda vb siyaseti yaptım çeşitli kademelerde görev üstlendim. Yerel ve Genel Seçim Koordinatörlüğünün dışında ,  3 dönem Şile ilçe yöneticiliğimin (Başkan Yrd.)  (2011-2017) ardından 36. Olağan Kongre’de 13 Ocak 2018 den itibaren  Partimiz , Dev Çınarımızın İstanbul’un İlk İl Kadın İl Başkanı Dr. Canan KAFTANCIOĞLU ile Yönetim Kurulu Üyesi Seçildim. Siyasi yaşamım boyunca almış olduğum sorumlulukların tamamını elimden geldiğince gerçekleştirmeye özen gösterdim , şüphesiz aynı istikrarla devam ettireceğim.  

 Partili Yol Arkadaşlarım,  Şahsıma gösterdiğiniz güvenden dolayı sizlere , Örgütümüzün çok değerli yılmaz ve yorulmaz UMUT dolu tüm emekçilerine gençlerine , kadınlarına şükranlarımı sunuyorum.

Hedefimiz 2019 da Önce İstanbul’u Sonra Türkiye’yi Halkın İktidarına Kavuşturmaktır. Korkmadan , Yılmadan , Sinmeden Meydanlarda Olacağım!

Ulu Önderimiz Gazi M. Kemal Atatürk’ün Bizlere Emanet Ettiği Laik Cumhuriyetimize ve Ülkemize Sahip Çıkmak için Üzerime Ne Düşerse Canla , Başla Yapacağım! 

Geleceğimiz için Onurlu Mücadelemize Omuz Veren ve Verecek Olan Tüm Yurttaşlarımıza

Selam ve Saygılarımla. 

Baki AYDÖNER

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu