KEMAL GÜLHAN

Ad Soyad :KEMAL GÜLHAN
Telefon :
ÖZGEÇMİŞ

1969 Bayburt doğumluyum. İlkokulu Üsküdar Çamlıca İlkokulu, Ortaokulu Kadıköy, Mervidenköy Ortaokulu, Liseyi Üsküdar Ticaret Lisesini bitirdikten sonra Üniversiteyi Mersin Üniversitesi İşletme Ön lisansı olarak tamamladım.

1999 yılında kurduğum İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamda genel müdür olarak faaliyetlerime devam ediyorum. Evli, Ulaş ve Barış adında iki çocuk babasıyım.

15 Ocak 2003 yılından itibaren parti üyesiyim. Üsküdar’da ilçe yöneticiliği, ilçe saymanlığı, ilçe sekreterliği, örgüt ve örgütlenmeden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı ve kayyum atama görevlerinde bulundum. 2018-2020 döneminde STK’lardan sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. Mahalle, ilçe ve il delegeliği görevlerinde bulundum.  

2019 yerel seçimlerinde 1. Bölge koordinasyonu, STK ve İl sandık güvenliği komisyonlarında görev aldım.

Cumhuriyetin 100. Yılında önce AKP’nin siyasal islam parantezini kapatırken, bir daha Cumhuriyeti bütün kurum ve kuralları ile var edecek bir siyasal sürece katkı sağlayacak mücadelenin içindeyim.

Partinin yeni iktidara hazırlık yapması için siyasi birikimlerimle sürece katkı sağlamaya çalışıyorum.

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu